DISTRICT 42

WITAJ NA FORUM TEAM'U DISTRICT 42. NAPISZ W INTERESEUJACYM CIĘ DZIALE LUB SKONTAKTUJ SIE Z ADMINISTRATOREM.


#1 16-05-2014 2:29

xenyo

Zbanowany

Zarejestrowany: 12-05-2014
Posty: 19
Punktów :   

Dobra teraz na poważnie

Dobra pany jesteśmy w S2 do golda niedaleko wypadałoby podjąć kroki, które zrobią z nas dobrą drużynę. Już mówię ocb.

Po 1. Trzeba utworzyć drugi team o nazwie przykładowo (District 42 v2) czy tam (District 42 test) żeby każdy mógł pograć nawet jak nie jest w pierwszym składzie normalnego D42. Tam będzie się też testować nowych graczy no i ogl gra dla rekreacji.

Po 2. Nasz jungler do dzisiaj pozostaje bez komunikacji głosowej to jest absolutnie niedopuszczalne żeby w teamie ktoś nie miał mikrofonu a już w szczególności jungler. Kup majster ten mikrofon a nie palisz w penisa ;d

Po 3. Wyznaczyć wyjściową 5 reprezentującą team na normalnych rankedach i ta 5 będzie wybijała drużynę wyżej.

Po 4. Wyznaczyć treningi o w miarę stałych godzinach tak żeby pasowało każdemu.

Po 5. Zaprzestać rekrutacji. Po co przyjmować randomów byle tylko miejsce w teamie zagracać. Wiadomo zawsze ktoś może odejść czy coś, ale po grze w tym teamie sądzę, że mamy tu dojrzały skład, który z obserwacji do tej pory pokazuje zaangażowanie. Każdy udziela się na forum daje z siebie wszystko także na Summoner's Rift. Bądźmy szanującym się teamem, który gra stałym składem.


To tak na początek i musimy to zrobić nie może być chaosu bo się wkońcu pogubimy. Piszcie co sądzicie o tych jakże zacnych pomysłach ;d

Offline

 

#2 16-05-2014 2:38

TheLastFire

Zbanowany

Zarejestrowany: 07-05-2014
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dobra teraz na poważnie

Moim zdaniem:

1pkt- Również uważam żeby utworzyć drugi team ale jak już widać, ludzi zaczyna być masa więc po prostu zrobić drugi team, nie z nazwą jakąś v2 żeby nie dyskryminować drugiego teamu że niby słabszy tylko cos w stylu d42 red i blue, d42 fire i water czy też shield i sword. Na scenie esportowej są profesjonalne teamy używające właśnie takiego nazewnictwa(azubu frost i blaze /  najin sword i shield) i oba teamy są rownie dobre więc dzielenie skladów na pierwszy i drugi wdaje mi sie że jest nie potrzebny.

2pkt- To chyba oczywiste że każdy członek drużyny musi mieć zagwarantowaną pełną komunikacje z resztą drużyny

3pkt- No w tym wypadku uważam żeby były te dwie piątki bez żadnych rezerw bo jak jest rezerwa to i trzeba od nowa zgranie rozpracować

4pk-Oczywiscie że się zgadzam

5pk-Napewno do pierwszej piątki zaprzestać a jeśli druga piątka jest w jakimś stopniu ogarnięta to zaprzestać całkowicie

Ostatnio edytowany przez TheLastFire (16-05-2014 2:39)

Offline

 

#3 16-05-2014 2:43

xenyo

Zbanowany

Zarejestrowany: 12-05-2014
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dobra teraz na poważnie

''1pkt- Również uważam żeby utworzyć drugi team ale jak już widać, ludzi zaczyna być masa więc po prostu zrobić drugi team, nie z nazwą jakąś v2 żeby nie dyskryminować drugiego teamu że niby słabszy tylko cos w stylu d42 red i blue, d42 fire i water czy też shield i sword. Na scenie esportowej są profesjonalne teamy używające właśnie takiego nazewnictwa(azubu frost i blaze /  najin sword i shield) i oba teamy są rownie dobre więc dzielenie skladów na pierwszy i drugi wdaje mi sie że jest nie potrzebny.''

Nie nie w żadnym razie nie miało to zabrzmieć tak jakbym kogoś dyskryminował po prostu zrobić drugi team według tego co mówisz o pro playerach tak jak właśnie ogień i woda czy tam tarcza i miecz podoba mi się

Offline

 

#4 16-05-2014 9:10

DotAeZalor

Zbanowany

Zarejestrowany: 14-05-2014
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dobra teraz na poważnie

Pomysl masz swietny kolego gorzej z jego wykonaniem. Jestem tego samego zdania ze jungler musi miec pelna komunikacje.
No i najwazniejsze pickujemy postacie pod druzyne a nie pod siebie typu braum jungla bo to jest totalnie bezsensu.
Picki maja nam dac przewage wrazie przegranego danego aspektu w grze.  Nie musimy sobie przeciez utrudniac gry, ale ja ulatwiac a napewno pomoga  tym
dobre pick comp. Kilka przykladow postaci, ktore sa sprawdzone w grze ze soba.
Zyra
Zed
Shyvana
Leesin
Cait

Wiec tak dlaczego w ten sposob. Nie mozna pickowac postaci glownie stosujac sie do konter itp itd.
Zyra jest co prawda dosc ryzykownym pickiem ale posiada ogromny disengage a na dodatek ma dosc duzy poke na lini nie mozna jej picknac  jaka pierwsza to napewno. Zed pozwala na wywieranie presji i bardzo dobry spilt push co wiecej jest trudny do zabicia jezeli ktos z enemy wysle np na topa kiedy bedzie spiltpushowany to jeden z nich moze zginac lub nawet dwoch co reszcie druzyny daje mozliwosci zaczecia teamfightu albo pushu innych lini.
Shyvana to wiadomo sieka rzuca sie i robi ogromne zamieszanie. Lee sin to postac ktora mainuje rzadko kiedy gram nia ale jak juz gram to jest sieka.
A czemu? Postac ta wymaga oczywiscie skila, ale jesli sie nia opanuje to jest earlly game nasz. Jest to spowodowane tym ze lee sin to postac stworzona do counter gankow. Mozesz byc na golemach a twoj mid potrzebuje pomocy wystarczy postawiac warda za sciana i zaraz jestes na midzie.
Cait to najbardziej save adc w tym teamcomp sprawdzi sie swietnie a czemu? Juz wyjasniam. Cait tak naprawde nie trzeba ochranac jezeli sie dobrze pozycjonuje nikt do niej nie ma dojscia. Co pozwoli nam skupic sie na engage i disengage. Shyvana ma sie wbic a zyra rzucac ulti i snare mniej wiecej w osoby ktore rzuca sie na cait to pozwoli na izolacje przeciwnikow.
Takich kompozycji jest doslownie od chuja i ciut ciut. Ale pomyslcie sami jezeli nasz jungler gralby lee sinem, vi ,elize postaciami ktorych impakt gankow jest ogromny i trudno przed nimi uciec lub eve ktora sprawia ze enemy team boi sie grac agresywnie sprawi ze dominacja na liniach bedzie bardzo prosta.
Sam wiem po sobie ile eve moze dac. Grajac np zedem na orianne gram agresywnie ale jezeli mam evke to jestem unieruchomiony nie moge grac w ten sposob jaki postaci preferuje czy powinno sie nia grac.
No i najwazniejsze podczas meczu musi byc osoba ktore dyktuje jak grac. Inaczej mowiac: musi byc kapitan ktory ustala strategie i wyciaga wnioski po kazdym meczu. Zazwyczaj jest to jungler bo on moze pozwolic sobie na najwiekszy przeglad mapy i skupia sie na wszystkich liniach. Nie mozna tego powiedziec np o topie czy bodzie bo to so linie na skraju. Ja na midzie rzadko kiedy skupiam sie na innych liniach chyba ze zakladam z gory ze mam zamiar roamowac. Nie wiem napiszcie co o tym sadzicie moim zdaniem kapitan to podstawa no i oczywiscie zgranie jak i zarowno dobry pick comp.
Mozna grac agresywnie od samego poczatku ale sadze ze to trzeba mocno przeciwczyc bo wiadomo przegrane earlly bardzo mocno utrudnia pozniejsza faze rozgrywki. A bazujac i majac nadzieje tylko nawygrany late to tez glupota. Skupil bym sie na drake control to jest dosc istotne a czemu?
Dlatego ze na drake mozna zyskac ogromna przewage. Nie chodzi tu glownie o kaske z niego ale o ruchy jakie robi przeciwnik. Przy drake czesto gracze sa zle upozycjonowani top musi miec w takie sytuacji zawsze teleport i musi byc to postac ktora wysunie sie przed jak shyvana trundle czy ew renekton.
We wczesniejszych teamach w ktorych gralem wlasnie drake byl najwiekszym problemem chcialbym ten manewr dopracowac i wycwiczyc go w taki sposob aby dawal nam ogromna przewage.
No to tyle odemnie jesli sie komus bedzie chcialo to czytac to niech sie wypowie.



NERF IRELIA PLZ

Offline

 

#5 16-05-2014 10:13

euzebios

Zbanowany

Zarejestrowany: 12-05-2014
Posty: 23
Punktów :   

Re: Dobra teraz na poważnie

1. A ja wale konkrety.
Stała piątka to podstawa, tylko w tym momencie jest nas aktywnych (zaangażowanych) 7 osób.
Top-ja
Mid-Dota
Jungle-Old
Adc-TheLastFire,IqN
Support-Xen, Pendragon

Wydaję mi się, że powinno odbyć się głosowanie wśród nas kto ma grać w drużynie "Red" a kto w "Pink". Jest wielu nowych rekrutantów więc łatwo będzie coś skleić. Stworzenie drugiego teamu nie oznacza oddzielenia się obydwu teamów, można przecież grać wspólnie co będzie dawało możliwość ciągłego analizowania gry i szybkiego wykluczania błędów.

2. Jungler pisał że dzisiaj ten problem postara się rozwiązać definitywnie. Miejmy nadzieje.

3. pkt 1

4. W obecnej sytuacji mam wolne cały czas, ale może to się zmienić za 2 tygodnie lub miesiąc gdzie bd dostępny tylko wieczorami.

5. Rekrutacja niech będzie żeby znaleźć stałą piątkę również dla 2 zespołu.

Offline

 

#6 16-05-2014 11:35

DotAeZalor

Zbanowany

Zarejestrowany: 14-05-2014
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dobra teraz na poważnie

No jak uwazacie

Offline

 

#7 16-05-2014 14:28

xenyo

Zbanowany

Zarejestrowany: 12-05-2014
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dobra teraz na poważnie

Całkowicie się z Dotą zgadzam musi być kapitan, który ma duże pojęcie o grze, taktykach, teamcompach itd tu bym stawiał właśnie na Dotę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.raplive.pun.pl www.dawnofnaruto.pun.pl www.wskfit.pun.pl www.graphic4you.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl